Jdi na obsah Jdi na menu
 


háčkovaný medvídek Bublina

2. 7. 2014

 

háčkovaný medvídek

Medvídka Bublinu jsem háčkovala podle návodu, který jsem objevila na stránkách

http://www.fler.cz/kamlin

Tento návod podléhá autorskému právu, takže Vám, bohužel, při respektování těchto práv nemohu více pomoci.

Ale, která máte ráda vedle háčkování různého oblečení a módních doplňků také trochu výtvarné činnosti a máte v blízkosti dětičky, kterým chcete udělat radost něčím méně konvenčním, mohu jen doporučit. Je to příjemná změna.

Ale, přeci jen mohu v něčem poradit. Jako výplň se mi nejvíce osvědčila polyesterová náhradní náplň do polštáře, kterou prodávají v IKEA. Jeden kousek stojí 79 Kč a ještě Vám zbyde ušitý sypek pro případné další použití. A nenechte se zmást. Polštářek vypadá malý, ale když polyesterovou výpň vysypete, tak krásně nabyde a vycpaná hračka je krásně měkká. Jeden polštářek vystačí na 5 - 6 zvířátek, podle velikosti hračky a "hustoty" vycpání.

Klobouk, boty a kytku (ta je na gumičce) jsem si dovymyslela sama. Medvídek mi oproti ostatním zvířátkům přišel něčím ochuzený. Botky jsu háčkovaný stejně jako noha medvídka, jen "o číslo" větší.

Poznámka:

Podobných zvířátek najdete na mých stránkách víc, takže se budu s popisem s drobnými změnami opakovat, za což se mlouvám, ale, jak už jsem uvedla výše, víc mi není dovoleno.

háčkovaný medvídek  háčkovaný medvídek

 

 

 

 

 

 

 

 

háčkovaný medvídek  háčkovaný medvídek

 

 

Náhledy fotografií ze složky hračky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář